KURSY STANDARD - zajęcia tylko z lektorem polskim

KURSY PLUS - zajęcia z lektorem polskim i z native speakerem.

Uczniowie starszych klas szkoły podstawowej przychodząc na kurs Energy teens mogą mieć pewność, że znajdą tu coś więcej niż daje im nauka w szkole.

Dlatego w tej grupie wiekowej przygotowane mamy dwie ścieżki rozwoju:

Dla uczniów, którzy bardzo dobrze radzą sobie z angielskim w szkole, mamy ambitne kursy, na których nasi kursanci uczą się jeszcze więcej.  Ta ścieżka rozwoju prowadzi do Egzaminów Cambridge, których certyfikaty uznawane są na całym świecie.

W tych grupach zachęcamy do zajęć w wersji PLUS (zajęcia z native speakerem, dzięki którym uczniowie jeszcze bardziej rozwijają swoje umiejętności komunikowania się w języku angielskim i powoli przygotowują się do egzaminu ustnego Cambridge).

Dla uczniów, którzy potrzebują pomocy z materiałem ze szkoły publicznej mamy kursy z podręcznikiem szkolnym. Ucząc się z nami nasi kursanci rozumieją więcej i lepiej radzą sobie z językiem angielskim w szkole.

Kurs może być w wersji STANDARD lub PLUS (z native speakerem).

Wszystkie zajęcia są prowadzone w formie interaktywnej, dzięki temu są zawsze ciekawe.

Równocześnie na kursie uczeń przygotowywany jest do egzaminu ósmoklasisty poprzez liczne ćwiczenia odpowiadające zadaniom egzaminacyjnym.

Dobre zajęcia bez przynudzania!!!

TEENS(13-15 LAT)

PLUS lub STANDARD

KURSY STANDARD - zajęcia tylko z lektorem polskim

KURSY PLUS - zajęcia z lektorem polskim i z native speakerem.

Uczniowie starszych klas szkoły podstawowej przychodząc na kurs  Energy teens mogą mieć pewność, że znajdą tu coś więcej niż daje im nauka w szkole.

Nasze kursy przygotowane są dla tych, którzy albo mają zaległości i potrzebują wzmocnienia, albo chcą doskonalić swoje umiejętności językowe na wyższych poziomach.

Dlatego w tej grupie wiekowej przygotowane mamy dwie ścieżki rozwoju.

Kurs może być w wersji STANDARD lub PLUS (z native speakerem).

Zajęcia są prowadzone w formie interaktywnej, dzięki temu są zawsze ciekawe.

Dobre zajęcia bez przynudzania!!!