Od roku szkolnego 2019/2020 najmłodsi uczniowie szkoły Energy w Skaryszewie mogą uczyć się metodą Teddie Eddie.

Teddy Eddie to niebanalna i ambitna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Kursy Teddy Eddie dostosowane są odpowiednio do wieku dziecka.

Teddy Eddie Mini - 2 lat

Teddy Eddie Play - 3 lat

Teddy Eddie Standard - 4-5 lat

Teddy Eddie ABC - 6 lat

Teddy Eddie School - 7 lat

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU:

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek!

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci.

Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na:

• lekcje otwarte
  • bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału
  • cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Dostęp do kolorowego, pełnego przygód interaktywnego placu zabaw, gdzie uczniowie w przyjemny sposób moga powtórzyć wszystko to, co ćwiczyli na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej teczce znajdują się materiały dla ucznia, jak i poradnik dla rodzica.

Tekst i zdjęcia zaczerpnięte z oficjalnej strony Teddy Eddie, gdzie można znaleźć więcej informacji o tej niesamowitej metodzie nauczania:

www.edubears.pl

TEDDY EDDIE (2-7 LAT)