Kursy Językowe 
dla dzieci i młodzieży

Szkoła Językowa Skaryszew

Mamy doświadczenie i wiemy jak uczyć, prowadzimy szkołę Energy już ponad 10 lat. W naszych placówkach uczy się już około 600 kursantów w ciągu roku.

Ale to jeszcze nie powód, żebyś przyszedł do nas. Przeczytaj, dlaczego warto zapisać do nas dziecko lub zadzwoń i zapytaj o nasze kursy.

 ​Dlaczego miałbyś zapisać do nas swoje dziecko?

1

Twoje dziecko będzie się uczyć języka angielskiego z najlepszymi programami nauczania. Jesteśmy akredytowanym centrum nauki angielskiego metodą Teddy Eddie i Savvy Ed, a także centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge

2

Dziecko uczyć się będzie z pełnymi pasji i zaangażowania lektorami polskimi oraz native speaker, którzy dokładają wszelkich starań aby dzięki zajęciom pełnych energii i motywacji uczniowie osiągali wymarzony poziom językowy.

3

W Szkole Języka Angielskiego Energy nic nie dzieje się przez przypadek, dlatego uczniowie mogą liczyć na wymierne efekty. Zapisując dziecko na kurs angielskiego metodą Teddy Eddie możesz być pewny, że osiągnie zaawansowany poziom językowy w przyszłości kontynuując naukę języka z nami.

4

Wspieramy rozwój i motywujemy. Nasi uczniowie nie nudzą się na zajęciach. W szkole językowej Energy zawsze dzieje się coś ciekawego. Wiemy jak to robić, mamy doświadczenie. Działamy od roku szkolnego 2011/2012

5

Rodzice mogą systematycznie monitorować postępy swoich dzieci, dzięki raportom oraz opinią wystawianymi przez lektorów prowadzących, a także dzięki bezpłatnemu dla naszych kursantów dostępowi do e-dziennika

6

W naszej szkole językowej z roku na rok uczy się coraz więcej kursantów, którzy polecają szkołę Energy.

Opinie

ENERGY Szkoła Językowa,
5.0
Na podstawie 67 opinii
powered by Google
Elzbieta SmigaszewskaElzbieta Smigaszewska
13:44 20 Dec 22
Najlepsza szkoła językowa. Bardzo miła atmosfera, profesjonalizm i zaangażowanie w naukę.
Iwona ZakrzewskaIwona Zakrzewska
12:48 20 Dec 22
Polecam szkołę Energy. Profesjonalni nauczyciele z profesjonalnym podejściem do każdego ucznia.
Lucy MLucy M
10:57 20 Dec 22
Najfajniejsza szkoła pod słońcem:)))) zabawa i nauka w jednym 😊😊😊
Wioleta WólczyńskaWioleta Wólczyńska
10:54 20 Dec 22
Super szkoła jesteśmy bardzo zadowoleni efekty zajęć każdym miesiącem są coraz bardziej widoczne.Polecamy
justyna tjustyna t
10:19 20 Dec 22
Fantastyczni nauczyciele, którzy zachęcają do nauki. Syn meeega zadowolony
js_loader

KONTAKT

Dane kontaktowe

Skontaktuj sie z naszym sekretariatem.

 +48 690-004-442  energyszkola@gmail.com ul. Rynek 31 26-640 Skaryszew

Energy Szkoła Językowa 
Dominika Domagała
ul. Rynek 31
26-640 Skaryszew 

Nr konta:
46 1050 1793 1000 0097 4111 0200

Wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz i prześlij go do nas.

1 Step 1
pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Mapa dojazdowa

Odwiedź naszą placówkę.