Jesteś uczniem szkoły średniej, chcesz poszerzyć swoje umiejętności językowe, albo potrzebujesz pomocy, aby nadrobić zaległości ze szkoły, a może wybierasz się za granicę? Dobrze trafiłeś. Nasze kursy STUDENTS są stworzone dla Ciebie.

Kursy Students przygotowują uczniów do MATURY oraz/lub do egzaminów Cambridge (PET, FCE, CAE), których certyfikaty uznawane są na całym świecie.

Rekomendujemy zajęcia PLUS, z dodatkowymi konwersacjami z native speakerem, dzięki którym bez problemu zdasz maturę ustną lub przygotujesz się do egzaminu ustnego Cambridge. Poza tym nie będziesz miał problemów z porozumiewaniem się za granicą lub w Polsce z anglojęzycznymi osobami.

STUDENTS(16-20 LAT)

Rekomendujemy zajęcia PLUS, z dodatkowymi konwersacjami z native speakerem, dzięki którym bez problemu zdasz maturę ustną lub przygotujesz się do egzaminu ustnego Cambridge. Poza tym nie będziesz miał problemów z porozumiewaniem się za granicą lub w Polsce z anglojęzycznymi osobami.