Szkoła Jezykowa Energy działa w Skaryszewie od roku 2012 zdobywając coraz większe zaufanie uczniów i ich rodziców. Nasze kursy skierowane są do dzieci od  2 roku życia, młodzieży oraz dorosłych.

Uczą u nas najlepsi lektorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą ciekawe zajęcia.

Jesteśmy centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge, nasi uczniowie zdobywają odpowiednią wiedzę i bez problemu zdają egzaminy  KET, PET, FCE, CAE (egzaminy dla młodzieży i dorosłych).

Od roku 2019 jesteśmy licencjonowanym centrum metody Teddy Eddie. To ambitna metoda nauczania dla najmłodszych kursantów w wieku 2-7 lat.  Nauka odbywa się w formie zabawy. W tej metodzie wykorzystywany jest naturalny talent dzieci do nauki języka.

Twoje dziecko pokocha język angielski.

Jesteśmy centrum przygotowawczym

do egzaminów Cambridge

W Energy możesz uczyć się mówić

z native speakerem

Ciekawe zajęcia na najwyższym poziomie.

W Energy dobrze przygotujesz się do Matury lub Egazaminu Ósmoklasisty

Zapisz się już dziś

Dlaczego warto do nas przyjść ?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów polskich oraz native speaker, którzy z zaangażowaniem prowadzą swoje zajęcia.

Wszystkie zajęcia grupowe prowadzone są w formie interaktywnej.

Małe grupy, indywidualnie podchodzimy do każdego ucznia.

Uczniowie podzieleni są na grupy według wieku oraz poziomu zaawansowania.

Jesteśmy centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge.

Wybieramy najlepsze programy nauczania odpowiednio do potrzeb grupy.

Uczniowie nie nudzą się na zajęciach. W szkole Energy dzieje się zawsze coś fajnego.

Systematycznie monitorujemy postępy

Wspieramy rozwój i motywujemy naszych uczniów.

Wyślij zgłoszenie:

Dane kontaktowe:

Twój e-mail:
Numer kontaktowy:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

511-040-888

energyszkola@gmail.com

Z nami dobrze przygotujesz się

do Matury i Egzaminu Ósmoklasisty