Prowadzimy kursy języka niemieckiego zarówno dla tych którzy od początku nauki pokochali język niemiecki za uporządkowaną gramatykę i niebanalne brzmienie jak i dla tych, którzy niekoniecznie przepadają za tym językiem, ale mają go w szkole i muszą sobie jakoś z nim radzić.

Zajęcia dla uczniów, którzy rozpoczynają przygodę z językiem niemieckim i dla tych, którzy kontynuują naukę.

Możesz uczyć się języka niemieckiego z podręcznikiem ze szkoły publicznej, jeśli chcesz nadrobić zaległości, czy po prostu chcesz być na bieżąco, z tym, co dzieje się na lekcji niemieckiego, a z testów mieć lepsze oceny.

Warto uczyć się tego języka. Znajomość niemieckiego może przydać Ci się w przyszłości w pracy lub na studiach.

Wykorzystaj czas w szkole podstawowej czy średniej na naukę

języków. Znajomośc dwóch języków obcych jest ogromnym atutem

przy szukaniu pracy. Nie przegap swojej szansy.

Zapraszamy do Energy - mamy najlepszych i najbardziej

cierpliwych nauczycieli, którzy z energią i pasją uczą naszych

uczniów, kto wie, może zarażą Cię pasją do nauki języka niemieckiego

Język niemiecki