Nasi uczniowie świetnie radzą sobie na egzaminie dojrzałości.

Dobrze zdana matura to jednocześnie możliwość rozpoczęcia wymarzonych studiów. Dlatego warto pomyśleć o tym już dzisiaj i zagwarantować sobie dobre przygotowanie.

My możemy pomóc Ci przygotować się do matury z języków. Specjalnie dla uczniów klas maturalnych organizujemy  kurs językowy - MATURA. Zwięźle i na temat przedstawiamy w ciekawy sposób cały materiał potrzebny do zdania matury. Zapisz się już dziś.

Kurs MATURA składa się z dwóch godzin w tygodniu z lektorem polskim, gdzie uczniowie przygotowują się do matury pisemnej, oraz 30 minut tygodniowo z native speakerem, z którym uczniowie przygotowują się do matury ustnej (do której będziesz mógł podejść na luzie).

Uczniowie, którzy radzą sobie dobrze z językiem angielskim zapraszamy na kursy MATURA B2 - przygotowującego do rozszerzonego egzaminu maturalnego.

MATURA