Radom Gołębiów

Kursy Językowe
dla dzieci i młodzieży

Szkoła Językowa Radom Skaryszew Pionki

Mamy doświadczenie i wiemy jak uczyć, prowadzimy szkołę Energy już ponad 10 lat. W naszych placówkach uczy się już około 700 kursantów w ciągu roku.

Ale to jeszcze nie powód, żebyś przyszedł do nas. Przeczytaj, dlaczego warto zapisać do nas dziecko lub zadzwoń i zapytaj o nasze kursy.

​Dlaczego miałbyś zapisać do nas swoje dziecko?

1

Twoje dziecko będzie się uczyć języka angielskiego z najlepszymi programami nauczania. Jesteśmy akredytowanym centrum nauki angielskiego metodą Teddy Eddie i Savvy Ed, a także centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge

2

Dziecko uczyć się będzie z pełnymi pasji i zaangażowania lektorami polskimi oraz native speaker, którzy dokładają wszelkich starań aby dzięki zajęciom pełnych energii i motywacji uczniowie osiągali wymarzony poziom językowy.

3

W Szkole Języka Angielskiego Energy nic nie dzieje się przez przypadek, dlatego uczniowie mogą liczyć na wymierne efekty. Zapisując dziecko na kurs angielskiego metodą Teddy Eddie możesz być pewny, że osiągnie zaawansowany poziom językowy w przyszłości kontynuując naukę języka z nami.

4

Wspieramy rozwój i motywujemy. Nasi uczniowie nie nudzą się na zajęciach. W szkole językowej Energy zawsze dzieje się coś ciekawego. Wiemy jak to robić, mamy doświadczenie. Działamy od roku szkolnego 2011/2012

5

Rodzice mogą systematycznie monitorować postępy swoich dzieci, dzięki raportom oraz opinią wystawianymi przez lektorów prowadzących, a także dzięki bezpłatnemu dla naszych kursantów dostępowi do e-dziennika

6

W naszej szkole językowej z roku na rok uczy się coraz więcej kursantów, którzy polecają szkołę Energy.

Skontaktuj sie z naszym sekretariatem.

+48 690-004-442   energyszkola@gmail.com   ul. Rynek 31 26-640 Skaryszew

ul. Sempołowsiej 15
26-600 Radom

ul. Gębarzwska 15
26-600 Radom

ul. Radomska 2
26-670 Pionki

ul. Rynek 31
26-640 Skaryszew

Wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz i prześlij go do nas.

1 Step 1
pick one!