KURSY STANDARD - zajęcia tylko z lektorem polskim

KURSY PLUS - zajęcia z lektorem polskim i z native speakerem.

Dla uczniów w tej grupie wiekowej przygotowane mamy dwie ścieżki rozwoju:

Dla uczniów, którzy potrzebują pomocy z materiałem ze szkoły publicznej mamy kursy z podręcznikiem szkolnym. Ucząc się z nami nasi kursanci rozumieją więcej i lepiej radzą sobie z językiem angielskim w szkole. Kurs może być w wersji STANDARD lub PLUS (z native speakerem).

Dla uczniów, którzy bardzo dobrze radzą sobie z angielskim w szkole, mamy ambitne kursy, na których nasi kursanci uczą się jeszcze więcej.

Ta ścieżka rozwoju prowadzi do Egzaminów Cambridge, które uznawane są na całym świecie.

W tych grupach zachęcamy do zajęć w wersji PLUS (zajęcia z native speakerem, dzięki którym uczniowie jeszcze bardziej rozwijają swoje umiejętności komunikowania się w języku angielskim i powoli przygotowują się do egzaminu ustnego Cambridge).

JUNIORS 4-6 (10-13 LAT)

PLUS LUB STANDARD

KURSY STANDARD - zajęcia tylko z lektorem polskim

KURSY PLUS - zajęcia z lektorem polskim i z native speakerem.

Ponieważ uczniowie, którzy uczą się z nami mają różne potrzeby i oczekiwania w tej grupie wiekowej przygotowane mamy dwie ścieżki rozwoju.

Kurs może być w wersji STANDARD lub PLUS (z native speakerem).