JUNIORS 2 i 3 (8-9LAT)

Na kursach w tej grupie wiekowej uczniowie uczą się poprzez liczne quizy, gry, piosenki i filmy. Wprowadzana jest również nauka czytania i pisania, dzięki temu uczniowie nie mają problemu z nauką języka w szkole publicznej. Największy nacisk kładziemy jednak na komunikację, tak aby uczniwie szkoły Energy w przyszłości bez problemu porozumiewali się w języku angielskim.

JUNIORS 3 I 4 (9-10LAT)

Na kursach dla tej grupy wiekowej uczymy nie tylko języka obcego, ale również zapoznajemy naszych uczniów z  technikami uczenia się, które mogą być przydatne do nauki innych przedmiotów w szkole. Na naszych kursach na tym poziomie wiekowym uczniowie zaczynają szerzej rozwijać wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie. Nie zapominamy również o zabawie. Gry z wykorzystaniem nowoczesnej technologii wspierają szybsze zapamiętywanie nowego materiału, a uczniów motywują do dalszej nauki.

JUNIORS 5 I 6 (11-13LAT)

Kursy na tym poziomie rozwijają wszystkie sprawności językowe tak, aby uczeń bez problemu radził sobie z angielskim w szkole publicznej i dodatkowo podnosił swoje kompetencje językowe. Nasze nowoczesne metody nauczania, nowocześnie wyposażona sala, gwarantują sukces. Atrakcyjne zajęcia interaktywne sprawiają jednocześnie, że nauka jest przyjemnością. Pozytywne podejście do nauki jest bardzo ważne zwłaszcza w przypadku nauki języków obcych (przyswojony materiał pozostanie na dłużej w głowach i będzie mógł być wykorzystany w praktyce). Uczniowie z tej grupy wiekowej dobierani są w grupy na podstawie poziomu znajomości języka.

JUNIORS(8-12 LAT)