Na kursach w tej grupie wiekowej uczniowie uczą się również poprzez liczne quizy, gry, piosenki i filmy.

To początek  ścieżki  rozwoju, która może w przyszłości prowadzić do językowych Egzaminów  Cambridge, których certyfikaty uznawane są na całym świecie.

Czas na rozpoczęcie ambitnego nauczania w formie bardziej szkolnej.

Kurs integruje wszystkie sprawności językowe (czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie ze słuchu).

Uczniowie nie będą mieli problemów z językiem angielskim w szkole publicznej, a oprócz tego nauczą się dużo więcej.

Forma zajęć jest już bardziej szkolna, ale nie brak w niej elementów zabawy.

Na kursach w tej grupie wiekowej uczniowie uczą się poprzez liczne quizy, gry, piosenki i filmy.

JUNIORS 2-3

(8-10 LAT)

Czas na rozpoczęcie ambitnego nauczania w formie bardziej szkolnej.

Forma zajęć jest już bardziej szkolna, ale nie brak w niej elementów zabawy.