JUNIORS 1 I 2 (6-8LAT)

Na kursach dla dzieci w tym wieku wykorzystywany jest naturalny talent dzieci do uczenia się języków obcych. Uczniowie bawią się ucząc. Taka nauka to przyjemność. Dzięki kursom dostosowanym do pracy z najmłodszymi uczniami oraz odpowiednio wyposażoną salą(Tablica interaktywna zapewnia fantastyczną zabawę i widoczne efekty- dzieci szybciej zapamiętują nowe słownictwo), uczniowie w tym wieku uwielbiają lekcje angielskiego. Te pierwsze pozytywne doświadczenia z językiem angielskim będą owocowały w kolejnych latach kształcenia językowego.

JUNIORS 3 I 4 (9-10LAT)

Na kursach dla tej grupy wiekowej uczymy nie tylko języka obcego, ale również zapoznajemy naszych uczniów z  technikami uczenia się, które mogą być przydatne do nauki innych przedmiotów w szkole. Na naszych kursach na tym poziomie wiekowym uczniowie zaczynają szerzej rozwijać wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie. nie zapominamy również o zabawie. Gry z wykorzystaniem naszej tablicy interaktywnej wspierają szybsze zapamiętywanie nowego materiału, a uczniów motywują do dalszej nauki.

JUNIORS 5 I 6 (11-13LAT)

Kursy na tym poziomie rozwijają wszystkie sprawności językowe tak, aby uczeń bez problemu mógł znaleźć się w grupie o wyższym poziomie zaawansowania znajomości języka w klasach gimnazjalnych wybranej przez siebie szkoły. Nasze nowoczesne metody nauczania, nowocześnie wyposażona sala, gwarantują sukces. Atrakcyjne zajęcia interaktywne sprawiają jednocześnie, że nauka jest przyjemnością. P1010383Pozytywne podejście do nauki jest bardzo ważne zwłaszcza w przypadku nauki języków obcych (przyswojony materiał pozostanie na dłużej w głowach i będzie mógł być wykorzystany w praktyce). Uczniowie z tej grupy wiekowej dobierani są w grupy na podstawie poziomu znajomości języka.

JUNIORS(6-12 LAT)