Chcesz dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty ??!

Przyjdź do nas. Na kursie dla klas ósmych powtarzamy to, co najważniejsze przed egzaminem. Podpowiadamy i uczymy w jaki sposób osiągnąć jak najlepsze wyniki. Dajemy wskazówki jak efektywnie uczyć się słownictwa.

Na zajęciach rozwijamy wszystkie sprawności językowych potrzebnych do zdania egzaminu: pisanie, czytanie i słuchanie. Poza tym organizujemy egzaminy próbne dla naszych uczniów. Sprawdzamy nad czym w szczególny sposób trzeba jeszcze popracować.

Kurs nie tylko pomoże przygotować Ci się do egzaminu, ale również uporządkować wiedzę przed szkołą średnią.

Rekomendujemy zajęcia PLUS, z dodatkowymi zajęciami z native speakerem, dzięki czemu będziesz mógł dodatkowo osłuchać się języka angielskiego i bez problemu radzić sobie na zajęciach w szkole średnie, gdzie nauczyciele języka angielskiego często mówią tylko po angielsku.

DLA ÓSMOKLASISTÓW

Chcesz dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty ??!