Szkoła Jezykowa Energy działa w Radomiu od roku 2012 zdobywając coraz większe zaufanie uczniów i ich rodziców. Nasze kursy skierowane są do dzieci od 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Zajmujemy się również szkoleniami językowymi firm.

Jesteśmy centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge, dlatego wszyscy nasi uczniowie zdobywają odpowiednią wiedzę aby bez problemu zdać egzaminy  YEL (Young English Learners – egzaminy skierowane dla najmłodszych uczniów) oraz PET, FCE, CAE (egzaminy dla młodzieży i dorosłych).

Wybieramy najlepszych lektorów, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą ciekawe zajęcia. W szkole Energy zawsze dzieje się coś ciekawego. U nas nie ma czasu na nudę, a nauka odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej technologi, mnóstwa dodatkowych materiałów, gier i quizów.

Jesteśmy centrum przygotowawczym

do egzaminów Cambridge.

Zapisz się już dziś !

Twoje dziecko polubi język angielski

Dlaczego warto do nas przyjść ?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów polskich oraz native speaker, którzy z zaangażowaniem prowadzą swoje zajęcia.

Wszystkie zajęcia grupowe prowadzone są w formie interaktywnej.

Małe grupy, indywidualnie podchodzimy do każdego ucznia.

Uczniowie podzieleni są na grupy według wieku oraz poziomu zaawansowania.

Jesteśmy centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge.

Wybieramy najlepsze programy nauczania odpowiednio do potrzeb grupy.

Uczniowie nie nudzą się na zajęciach. W szkole Energy dzieje się zawsze coś fajnego.

Systematycznie monitorujemy postępy

Wspieramy rozwój i motywujemy naszych uczniów.

Wyślij zgłoszenie:

Dane kontaktowe:

Twój e-mail:
Numer kontaktowy:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

511-040-888

energyszkola@gmail.com

Jesteśmy centrum przygotowawczym

do egzaminów Cambridge

Twoje dziecko polubi język angielski !

Zapisz się już dziś